Ugrás a tartalomhoz

HR gyakornok

Biztosan Veled is megtörtént már, hogy nehezen kaptál megfelelő időpontot az okmányirodába, vagy egy programról le kellett mondanod pusztán azért, hogy egy ügyed el tudd intézni. Az IdomSoft-nál nap, mint nap, azon dolgozunk, hogy a jövőben ez ne fordulhasson elő, hanem közigazgatási ügyeidet kényelmesen, akár otthonról is intézhesd.

Az adminisztratív munka talán nem a leglátványosabb, de hidd el, nélkülözhetetlen ahhoz, hogy egy cég gördülékenyen működjön. Csapatunkban a HR adminisztrátor gyakornok az, akinek köszönhetően minden munkaügyi dokumentum a helyére kerül elősegítve ezzel a csapat hatékony működését.

Feladataid lesznek:

  • személyi anyagok naprakészen tartása (szkennelés, fénymásolás, irattározás)
  • beléptetéssel, kiléptetéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • új belépők teljes körű onboarding támogatása
  • munkaköri leírások és munkaszerződések előkészítése és koordinálása

Amit keresünk:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (preferáltan HR)
  • kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret (kiemelten Excel)
  • pontos, precíz, minőségi munkavégzés

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Mindezért mit kínálunk mi?

Mentorálást!

  • Kollégáink folyamatos támogatást és segítséget fognak nyújtani, hogy minél hamarabb elsajátítsd a szükséges tudást.

Hosszútávú lehetőséget!

  • Sikeres gyakornoki időszakot követően teljes munkaidős, határozatlan idejű munkavállalói lehetőséget tudunk biztosítani a felsőfokú tanulmányok befejeztével.

Biztonságot!

  • Rendszereink jellege garantálja azt, hogy a mi munkákra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint amekkora szükség volt tegnap!

Kényelmet!

  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • Részleges Home Office lehetőségét biztosítunk kollégáinknak.