Ugrás a tartalomhoz

Senior Service Designer

A Szolgáltatástervezési csapat tagjaként részt veszel olyan design sztenderdek kialakításában, amit minden digitális állami szolgáltatás kialakításához igénybe fognak venni, valamint saját, és ügyfeleink szolgáltatásainak end-to-end tervezésében, ezzel több tízezer ügy felhasználói élményére lesz ráhatásod és több millió embernek segíthetsz kritikus szolgáltatásokat igénybe venni mind mobil, mind webes platformokon.

Service designerként a te felelősséged lesz a design fókuszú sztenderdek kialakítása, az ezzel kapcsolatos edukáció, és kiemelt fontosságú szolgáltatások esetén a projekt támogatása. A rendszer amit építünk komplexitásában a gov.uk vagy az USWDS rendszereihez mérhető.

Téged keresünk, ha már több nagyszabású projektet vittél végig mint vezető designer és legalább 8 év design tapasztalatod van.

Feladataid lesznek:

  • Elkészíted és menedzseled a design sztenderdeket és módszertani útmutatókat
  • Szakmai tudásoddal aktívan támogatod kiemelt projektekben a szolgáltatások end-to-end kialakítását
  • Részt veszel az életesemény alapú szolgáltatásnyújtás kialakítását megalapozó kutatásokban
  • Külső szállító bevonása esetén értékeled az alvállalkozó design területen végzett munkáját

Amit keresünk:

  • 8+ év design (UI/UX, Product, Service vagy Interaction) tapasztalat
  • Portfólió vagy releváns esettanulmány amely alátámasztja a szolgáltatások end-to-end tervezésében szerzett tapasztalatod és annak hatásait
  • Tapasztalat több platformon való tervezésben (Web, iOS, Android stb.)
  • Tapasztalat a különböző csapatokkal való munkában és együttműködésben egy dinamikus, gyors növekedésű környezetben.
  • Mély megértés a felhasználóközpontú tervezésről és a tervezés legjobb gyakorlatairól.

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • Irodaházunkban, a 2020-ban átadott Váci Greens „E” épületében letisztult, „zöld” környezet vár modern és kényelmes berendezésekkel, magas színvonalú felszereléssel. Mélygarázsunk a bringákkal és elektromos rollerekkel is jó barátságot ápol.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Irodai masszázs
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság