Ugrás a tartalomhoz

Fejlesztési csapatvezető

A digitális közigazgatás rendszereit fejlesztjük. Olyan szolgáltatásokon dolgozunk, amik lehetővé teszik, hogy a magyar állampolgárok biztonságos körülmények között, minél nagyobb megelégedettséggel tudják intézni ügyeiket – ha lehet, akkor akár távolról is.

Fejlesztési csapatunk élére keresünk csapatvezetőt, lehetőség szerint agilis környezetben szerzett szoftverfejlesztési múlttal. Emellett kiemelten örülünk, ha termék oldali szemlélettel rendelkezel, vagy akár munkád során ráláttál a termékfejlesztés teljes életciklusára.

Rád váró feladatok

  • meglévő és új rendszerek fejlesztésének irányítása,
  • csapat és egyéni célok meghatározása (összehangolva céges célokkal), és elérésükben való folyamatos támogatás biztosítása,
  • a csapathoz tartozó fejlesztési feladatok időzítése, ütemezése, valamint a határidők betartása/betartatása (becslés és valóság egyensúlyban tartása),
  • fejlesztési folyamat rendszeres felülvizsgálata és hatékonyságának növelése,
  • javaslattétel új technológiai irányok alkalmazására, és hatékonyságot növelő eszközök kiválasztására,
  • a fejlesztési csapat munkájának összehangolása, nyomon követhetőség biztosítása,
  • a fejlesztési feladatok ellátásához szükséges kompetenciák felderítése és folyamatos biztosítása, a tudásmegosztás folyamatos fenntartása,
  • a csapattagok teljesítmény és kompetencia értékelése, folyamatos visszajelzés biztosítása számukra,
  • a csapat hatékonyságának növelése, a csapattagok közötti kommunikáció javítása, motivációjuk folyamatos szinten tartása és növelése, a csapatkohézió növelése, csökkenő motiváció felismerése és kezelése,
  • a csapat önszerveződésének és a keresztfunkcionalitás biztosítása és kialakítása,
  • új munkatársak kiválasztásában és felvételében való részvétel, onboarding folyamatok biztosítása.

Amit várunk Tőled

  • magas rendelkezésre állású rendszerek tervezésében szerzett legalább 8+ év tapasztalat,
  • tapasztalat szoftverfejlesztési csapat vezetésében,
  • szoftverfejlesztési folyamatok és módszertanok ismerete, alapszintű infrastrukturális ismeretek,
  • agilis módszertan ismerete vagy agilis szervezetben szerzett munkatapasztalat,
  • business management ismeretek (erőforrás tervezés, budget tervezés/gazdálkodás, stakeholder management, döntéselőkészítés, stratégiai szemlélet)
  • kreativitás, innovatív szemlélet,
  • analitikus és agilis gondolkodásmód,
  • érvelési és érdekérvényesítési készség,
  • határozottság, priorizálási és tervezési képesség.

Aminek örülünk, de hiánya nem kizáró ok

  • termékfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • közigazgatási vagy állami területen szerzett tapasztalat.

Mindezért mit kínálunk mi?

„Életre szóló” projekteket

Olyan létfontosságú informatikai rendszereket fejlesztünk és üzemeltetünk, amelyek az összes magyar állampolgár életét befolyásolják.

Nekünk köszönhető például:

  • az, hogy ma már online bejelenthető a lakcím és más adatok változása,
  • az, hogy kényelmesen, otthonról intézhető a jogosítvány újraigénylése,
  • az, hogy házasságkötési névváltoztatásnál automatikusan történik az új okmányok elkészítése,
  • a chippel ellátott eSzemélyi igazolvány, amelyet többek között a TAJ kártya, vagy közúti igazoltatás során a jogosítvány helyett is felmutathatunk.

Biztonságot és kényelmet

  • Rendszereink jellege garantálja, hogy a munkádra ugyanakkora szükség lesz holnap, mint tegnap.
  • A home office-ra természetesen nálunk is lehetőség van.

Fejlődési, tanulási lehetőséget

  • Kiemelt figyelmet fordítunk a vertikális és horizontális mozgás lehetőségének biztosítására, illetve arra, hogy kollégáink minden támogatást megkapjanak a pozíciójuk betöltéséhez.
  • Angol nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.
  • Külső és belső tréningeken is részt vehetsz.

Közösséget

  • Több önszerveződő klubunk van, amelyek akár a szakmai tudás, akár a kollegiális kapcsolatok továbbfejlesztésére alkalmasak (pl. fejlesztői könyvklub, társasjáték klub).
  • Céges sportolási lehetőségek: jóga, futóklub, foci, kosárlabda.
  • Rendszeresen tartunk cégen belüli meetupokat és kötetlen találkozókat a szakmai eszmecserékért és a barátságok erősítéséért.

És hogy még egy pár dolgot említsünk

  • All You Can Move
  • Cafetéria
  • Autóval munkába járó kollégáinknak – törvényi szabályozás szerint –  a jelenlegi maximális, 30 Ft/km-es költségtérítési támogatás
  • Extra családtámogatás: házasságkötési szabadság, gyermekvállalás anyagi támogatása
  • Belső ajánlási program
  • Társadalmi felelősségvállalás támogatása: önkéntes munkáért plusz szabadság